Tek Kulplu Mutfak Bataryası

Tek Kulplu Mutfak Bataryası

Ürün adı İki saplı çekme mutfak musluğu Ürün özellikleri 1. Sızdırmazlık garantisi olmayan gelişmiş seramik diskli valf teknolojisi. Güzel bağlantı kurulum süresini azaltır ve su besleme hatlarına güvenli bir bağlantı sağlar. Hızlandırmak için uygun hızlı kurulum aracı dahildir ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ürün Açıklaması

Bu tür Tek Kolu Aşağı Çekin Mutfak Bataryaları, asla sızıntı garantisi olmayan gelişmiş seramik disk vana teknolojisini kullanır. Güzel bağlantı kurulum süresini azaltır ve su besleme hatlarına güvenli bir bağlantı sağlar. Kurulumu hızlandırmak için uygun hızlı kurulum aracı dahildir.Paslanmaz çelik kaplamayı benimser, piyasadaki sıradan benzer ürünlerden daha dayanıklı hale getirir. Ayrıca, seramik disk kartuşu 500, 000 kat açık& kapalı test. Hem kolaylık hem de kontrol hassasiyeti sağlayan sofistike seramik mühendisliği kullanır. Tek Kolu Aşağı Çekin Mutfak Bataryası, eski stil yerçekimi topunu değiştirmek için spiral yay örgü hortumunu kullanır, püskürtücü kafasını dışarı çekerken daha dayanıklıdır ve hortum otomatik olarak orijinal konumuna geri döner, düzgün ve güvenli bir şekilde yerleştirilir ve temizlik işini kolaylaştırır!


Ürün Özellikleri

1. Damlamasız performans için seramik disk kartuşu

2. Yağ ovuşturdu bronz& seramik disk valfi: çizilmelere ve korozyona karşı dayanıklıdır.

3. Yan püskürtücüyü dışarı çekin, etrafınızdaki her yere ulaşmayı kolaylaştırın.

4. Duş modu ve DC modu. Farklı su yolları günlük temizliği daha verimli hale getirir ve daha fazla su tasarrufu sağlar. Dakikada 1 su tasarrufu sistemi. 8 galon akış hızı, en yüksek performansı korurken en katı su tasarrufu standardına uygundur. Tek kulplu kol, sıcaklık ve akış kontrolünün kolay çalıştırılmasıdır. 360 derece dönüşlü yüksek kemer ağzı tasarımı, çeşitli lavabo aktiviteleri için daha fazla alan sunar.

5. Yüksek mukavemet, yüksek sertlik, çok dayanıklı; Fırçalanmış çelik yüzey - pürüzsüz ve zarif, temizlenmesi kolay görünüyor. pas direnci, anti parmak izi, anti korozyon, ısı direnci, uzun süre parlak koruyabilirsiniz; Çeyrek tur seramik disk kartuşu - sorunsuz ve uzun süreli kullanım için. Nokta dirençli kaplama, daha temiz görünümlü bir mutfak için parmak izlerine ve su lekelerine karşı dayanıklıdır. Evinizin tadını çıkarmak için daha fazla zaman ve temizlik için daha az zaman harcayın.


Şartname

Ürün Adı: Bir Kolu Aşağı Çekin Mutfak Musluk

Yapı: Tek Delik

Tarz: Modern

Açılış Yolu: döner Tip

Kol Sayısı: Bir Kol

Arıtılmış Su Çıkışı: Arıtılmış Su Çıkışı Olmadan

360 Döndürme: 360 Dönebilir

Ticari marka: BOYUAN / OEM

HS Kodu: 8481809000

Malzeme: Pirinç

Yüzey işleme: krom

Çıkış Stili: Ortak

İşlev: Mekanik

Sıcak ve Soğuk Su: Soğuk& Sıcak

Kurulum Türü: Duvara Monte

Nakliye Paketi: Standart İhracat Kartonu

Menşei: Zhejiang, Çin


Ürün Görselleri

BY81834K


Hot Tags: tek kolu aşağı çekin mutfak musluk, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, krom, pirinç, bronz, parçalar, fiyat, satılık

Sorgulama

You Might Also Like