Donanım Aksesuarları Ortak Anlamda

- Aug 15, 2019-

musluk 12 dikkat dikkat (1 buy satın almak


Ağırlık: Çok hafif musluk satın alamazsınız, çok hafif esas olarak üreticilerin maliyetini düşürmek için kullanılır, bakırın içi oyuktur, musluk büyük görünür, almak için çok ağır değildir, basınç patlamalarına karşı koymak kolaydır.

Kulp: Kompozit musluğun kullanımı basittir, çünkü lavabosu kullanırken genellikle sadece bir el boştur.

Su çıkışı: Yüksek bir yere yerleştirilen su çıkışı, lavabonun doldurulmasını kolaylaştırır.

Biriktirme: Bu musluğun kalbidir. Sıcak ve soğuk su musluklarının tümü seramik vana çekirdeğinden yapılmıştır. Valf çekirdeğinin en iyi kalitesi İspanyol iz, Tayvan'ın Kangqin ve Zhuhai.

Dönme açısı: 180 derece döndürmek işi kolaylaştırır ve 360 derece döndürmek yalnızca evin ortasına yerleştirilmiş bir lavabo için anlamlıdır.

Duş başlığı uzatılabilir: efektif yarıçap artar ve lavabo ve kap daha hızlı doldurulabilir.

Hortum: Tecrübe, 50 cm uzunluğunda bir tüpün yeterli olduğunu ve 70 cm veya daha büyük bir tüpün piyasadan satın alınabileceğini göstermiştir. Aluminyum tel boru almamaya özen gösterin, paslanmaz çelik tel kullanın, çekin çekin, el siyah alüminyum tel, hiçbir değişiklik paslanmaz çelik tel olsun, 5 uluslararası standart tel dokuma paslanmaz çelik içini kullanmak en iyisidir. hortumun ve hortumun borusu EPDM'den yapılmıştır. Bağlantı somunu kırmızı dövmedir ve dış yüzeyi yuvarlanır ve 4miu (kalınlık) bir nikel katmanıyla kaplanır.